Natjecanja

Rezultati utakmica

Sezona 2014./15.

 Juniori                 20. kolo
Lokomotiva 3
Inter 0
 Kadeti                21. kolo
Lokomotiva 3
H.D. 1
Kadeti II               20. kolo
Lokomotiva 1
Inter 0
 Pioniri                  21. kolo 
Lokomotiva 2
H.D. 0
Pioniri II                20. kolo 
Lokomotiva 1
H.D. 0
 M. Pioniri              20. kolo 
Lokomotiva 2
H.D. 2
 M. pioniri II          20. kolo 
Lokomotiva 31.03.
Lučko 12h
 Limači                   13. kolo
Lokomotiva 5
Prečko 0
 Mlađi limači           13. kolo
Lokomotiva 0
Prečko 2
 Zagići                   13. kolo 
Lokomotiva 5
Prečko
 Mlađi zagići            13. kolo 
Lokomotiva 13
Prečko
 

Anketa

Juniori odlični u pobjedi nad Interom, kadeti i pioniri bolji od HD-a, uvjerljivi zagići
Sunday, 29 March 2015 09:07

Juniori

Lokomotiva - Inter 3-0 (Patafta 6., Petrović 34., 92.)

Sastav: Kamenjašević; Topuzović, Kaltak (od 76. Ćelepirović), Fantov, Travaglia; Marinić,

Mulaibrahimović (od 70. Ivanišević); Patafta (od 81. Miličević), Knežević, Begovac; Petrović.

-

DSC 0530

Kadeti

Lokomotiva - H.D. 3-1 (Ćelepirović 39., Rihtar 59., 74.)

Sastav: Kraljević; Hujber, Biškup, Oluić, Ćelepirović; Paić-Karega, Ivanišević; Rihtar (od 78. Brdek),

Adžić (od 49. Skansi (od 65. Ocvirek), Krajinović (od 74 Knežević); Babić (od 79. Darojković).

DSC 0586

-

DSC 0388

Kadeti II

Lokomotiva - Inter 1-0 (Ocvirek 12.)

Sastav: Šafranić; Špoljarić (od 51. Bračević), Đusi, Antonović, Perišić;

Darojković, Brdek; Zekić, R. Šarić, Ocvirek; Skansi (od 72. Pavlic).

-

DSC 0020

Pioniri

Lokomotiva - H.D. 2-0 (Čolić 28., 30.)

Sastav: Bermanec; Jerbić, Bilandžić, Hodak, V. Budimir; Lanusović (od 58. Grdenić), Zenuni;

Kuzmec (od 44. Antunović), Ćibarić (od 66. Jakobašić), Goričan (od 60. Anić); Čolić (od 66. Čustić).

DSC 0079

-

DSC 0024

Pioniri II

Lokomotiva - H.D. 1-0 (Brkić 56.)

Sastav: Lukić; Rajačić, Ćordić, Lanusović (od 36. Šašo), Mimica; Kuzmec (od 50. Marić),

Marković, Horvat (od 36. Ilić), Dauti; Draženović (od 47. Antolović), Zdunić (od 36. Brkić).

-

Mlađi pioniri

Lokomotiva - H.D. 2-2 (Bogdanović 22., Petriško 30. 11m)

Sastav: Čavlina; Ljuboja, Vavra, Mustač (od 54. Mirt), Jurić (od 50. Sabljak); Petriško, Đopar

(od 37. I. Palić); Pelko (od 37. M. Palić), Levec (od 44. Kovačić), Beganović; Bogdanović (od 31. Ferat).

-

Limači

Lokomotiva - Prečko 5-0 (Pavlić 4., Markanović 7., Levec 12., Vincelj 26., Batur 34.)

Igrali: Vincelj; Kljajić, Orešković, Markanović, Čičko, Paić-Karega, Gregurić, Levec,

Petriško, Pavlić, Škorić, Fotak, Pavlic, Dračić, Batur, Vincelj, Ostojić.

-

Mlađi limači

Lokomotiva - Prečko 0-2

Igrali: Đođ, Majdek; Drešar, Soplanda, Blažević, Darojković, Šoštarić

Padovan, Tretinjak, Bago, Škarić, Grahovac, Dimitrov, Perišić.

-

Zagići

Lokomotiva - Prečko 5-1 (Ivančić 10., 25., A. Sinković 22., Pick 29., Javor 36.)

Igrali: Pućo, Mašić; Šop, A. Sinković, Hanžek, Ivančić, Utrobičić,

Pick, Matko, L. Sinković, Javor, Markanović, Bulić.

-

Mlađi zagići

Lokomotiva - Prečko 13-1 (Bećirović 6, Pernar 3, Radaković, Zanki, Galeković, Rajčić)

Igrali: Miletić, Bakša; Gasparac, Nardić, Kasalo, Knežević, Zanki, Pfeifer,

Galeković, Pernar, Bećirović, Katalinić, Radnić, Radaković, Brčić, Rajčić.

 
Pioniri na 'Nike Cup' pa u Nantes
Wednesday, 18 March 2015 14:40

pioniri

Pioniri Lokomotive (2000. godište) ove će sezone sudjelovati na velikom broju jakih

domaćih i međunarodnih turnira. Prvi je na redu turnir 'Nike Cup' koji će se ove godine

igrati na terenu Trnja pa u Veslačkoj dok će europsko finale biti u danskom Kopenhagenu.

U prvom krugu natjecanja Lokosi su u skupini s Dubravom i HD-om dok drugu skupinu

čine Dinamo, Sesvete i Inter.

Pobjednik ovog kruga odlazi na hrvatsku završnicu u Veslačkoj.

Prvi dio turnira na rasporedu je u srijedu 25. ožujka, a Lokosi igraju u sljedećim terminima:

  9.40h: H.D. - Lokomotiva

12.20h: Lokomotiva - Dubrava

13.30h: finale

-

Ubrzo nakon toga, 20. travnja, momčad trenera Dacera uputit će se prema francuskom

Nantesu u kojemu Lokosi nastupaju treću godinu zaredom. Ove će se sezone suprotstaviti

poznatim europskim momčadima kao što su: Nantes, Rennes, Deportivo, Petrolul, Wisla,

Radnički Kragujevac te akademije iz Maroka i Brazila.

Naš će sastav biti u skupini sa srpskim Radničkim iz Kragujevca, francuskim prvoligašem

EA Guingamp, drugoligašem Angers SCO te niželigašima US Thouare i GJ Espoir.

 
Limači i zagići sredili Zagreb u Veslačkoj, pioniri slavili u Varaždinu
Sunday, 22 March 2015 19:15

Juniori

Mladost Ždralovi - Lokomotiva 1-1 (Travaglia 55.)

Sastav: Kamenjašević; Topuzović, Oršolić, Kaltak, Ušljebrka; Mulaibrahimović,

Marinić; Begovac (od 77. Patafta), Alghoul, Travaglia; Petrović.

-

DSC 0383

Kadeti

Varaždin - Lokomotiva 1-1 (Rihtar 64.)

Sastav: Kraljević; Hujber, Biškup, Ivanišević, Ćelepirović; Paić-Karega, Belak;

Krajinović (od 72. Knežević), Rihtar (od 71. Brdek), Kolega; Babić.

DSC 0367

-

DSC 0187

Kadeti II

Mladost Ždralovi - Lokomotiva 2-1 (Darojković 11m 26.)

Sastav: Šafranić; Zekić, Vučemilović, Antonović, Bračević (od 73. Drenški);

Darojković, Perišić; Ocvirek, R. Šarić (od 68. Đusi), Skansi; Pavlic (od 55. Špoljarić).

DSC 0117

-

DSC 0113

Pioniri

Varaždin - Lokomotiva 1-2 (Goričan 13., Antunović 62.)

Sastav: Čuljak (od 36. Bermanec); Jerbić, Bilandžić, Hodak, V. Budimir; Lanusović (od 65. Benić),

Zenuni; Kuzmec (od 43. Antunović), Ćibarić (od 50. Anić), Goričan (od 67. Radovac); Čolić.

DSC 0110

-

Pioniri II

Špansko - Lokomotiva 1-1 (Draženović 11m 68.)

Sastav: Lukić; Radić (od 46. Buconjić), Ćordić, Šašo, Palić (od 36. Mimica); Rajačić

(od 36. Zdunić), Ilić (od 36. Horvat), Marković, Dauti; Draženović, Brkić (od 57. Mijatović).

-

Mlađi pioniri

Špansko - Lokomotiva 0-4 (Petriško 11m 9., Ferat 33., Bogdanović 48., M. Palić 56.)

Sastav: Mikulić; Ljuboja, Jurić, Dalipi, Vavra, Đopar, Ferat, Petriško, Pelko, Levec,

Beganović (još su igrali: Čavlina, Mirt, I. Palić, M. Palić, Sabljak, Bogdanović, Mustač)

DSCF3458

-

DSCF3475

Mlađi pioniri II

HAŠK II - Lokomotiva II 0-11 (Ferat 4, Kelčec 2, Mizić 2, Opačić, Karković, Batistić)

Sastav: Mikulić; Vujnović, Topalović, Mizić, Badelj; Karković, Arežina, Opačić, Ferat; Batistić,

Išlić (još su igrali: Cessare, Dujmović, Bakšić, Kelčec, Kulenović, Leščić, Hucika)

DSCF3507

-

Limači

Zagreb - Lokomotiva 1-4 (Pavlić 2, Levec, Gregurić)

Igrali: Vincelj; Kljajić, Orešković, Markanović, Čičko, Paić-Karega, Gregurić,

Levec, Petriško, Pavlić, Škorić, Fotak, Pavlic, Dračić, Batur, Vincelj, Ostojić.

-

Mlađi limači

Sesvete II - Lokomotiva 0-1 (Tretinjak)

Igrali: Đođ, Majdek; Tretinjak, Šoštarić, Škarić, Soplanda, Perišić, Padovan,

Grahovac, Drešar, Dolički, Dimitrov, Darojković, Blažević, Bago, Alić.

-

zagici zg

Zagići

Zagreb - Lokomotiva 1-9 (A. Sinković 4, Utrobičić 2, Karabatić, Ivančić, Šop)

Igrali: Pućo; Javor, Bulić, Hanžek, Ivančić, A. Sinković,

Karabatić, Šop, Utrobičić, L. Sinković, Stanić, Pick, Matko;

zagici zg2

-

Mlađi zagići

Sesvete II - Lokomotiva 1-19 (Bećirović 9, Pernar 5, Pfeifer 2, Radaković 2, Gasparac)

Igrali: Miletić; Bakša, Bećirović, Brčić, Galeković, Gasparac,

Kasalo, Knežević, Nardić, Pernar, Pfeifer, Radaković;

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 82

Sponzor

Sponzori

Banner

Škola nogometa

Banner
Prijavite se u najperspektivniju školu nogometa!

Prijedlozi i upiti

Za sve prijedloge ili upite pišite nam na e-mail

Brojač posjeta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas36
mod_vvisit_counterJučer1016
mod_vvisit_counterOvaj tjedan36
mod_vvisit_counterProšli tjedan6458
mod_vvisit_counterOvaj mjesec2133
mod_vvisit_counterProšli mjesec24605
mod_vvisit_counterUkupno841891

Lokomotiva himna


sound by jbgmusic