Natjecanja

Rezultati utakmica

Sezona 2014./15.

 Juniori                 16. kolo
Segesta 0
Lokomotiva
 Kadeti                16. kolo
Lokomotiva 5
Marsonia 0
Kadeti II               16. kolo
Segesta 6
Lokomotiva
 Pioniri                  16. kolo 
Lokomotiva 4
Marsonia 0
Pioniri II                16. kolo 
Gorica odg
Lokomotiva odg 
 M. Pioniri              16. kolo 
Gorica odg
Lokomotiva odg 
 M. pioniri II          16. kolo 
Sesvete II 2
Lokomotiva II
 Limači                   12. kolo
Zagreb 21.03. 
Lokomotiva
 Mlađi limači           12. kolo
Sesvete II 21.03. 
Lokomotiva
 Zagići                   12. kolo 
Zagreb 21.03. 
Lokomotiva
 Mlađi zagići            12. kolo 
Sesvete II 21.03. 
Lokomotiva
 

Anketa

Pioniri i kadeti nastavili s pobjedama, priključili se juniori
Monday, 02 March 2015 10:15

Juniori

Segesta - Lokomotiva 0-2 (Petrović 17., ag 58.)

Sastav: Kamenjašević; Topuzović (od 46. Filipović), Oršolić, Biškup (od 66. Kaltak), Fantov

(od 73. Ušljebrka); Marinić (od 46. Paić-Karega), Mulaibrahimović; Babić (od 63. Patafta), Alghoul,

Begovac; Petrović.

-

Kadeti

Lokomotiva - Marsonia 5-0 (Adžić 10., Babić 24., 27., Rihtar 37., Skansi 58.)

Sastav: Kraljević; Filipović, Biškup, Belak, Hujber; Adžić (od 45. Ocvirek), Paić-Karega, Knežević

(od 66. Antonović); Krajinović (od 53. Skansi), Babić (od 64. R. Šarić), Rihtar (od 61. Darojković).

-

Kadeti II

Segesta - Lokomotiva 6-1 (R. Šarić 15.)

Sastav: Čuljak (od 41. Bermanec); Hujber, Belak, Antonović, Perišić; Darojković, Đusi;

Krajinović, R. Šarić (od 54. Špoljarić), Ocvirek (od 41. Bračević); Skansi (od 41. Pavlic).

-

Pioniri

Lokomotiva - Marsonia 4-0 (Jerbić 48., Goričan 57., Čolić 61., Zenuni 63.)

Sastav: Bermanec; Filić (od 44. J. Budimir), Bilandžić, Hodak, V. Budimir; Jerbić, Zenuni; Kuzmec

(od 36. Antunović), Benić (od 36. Lanusović), Goričan (od 59. Grdenić); Anić (od 41. Čolić).

-

Mlađi pioniri II

Sesvete II - Lokomotiva II 2-0

Sastav: Prša; Vujnović, Mizić, Topalović, Badelj; Arežina, Opačić; Karković,

Bakšić, Ferat; Išlić (još su igrali: Dujmović, Kulenović, Tomašević, Cessare)

 
Kadeti i pioniri pobjedama ušli u nastavak sezone
Sunday, 22 February 2015 18:39

Kadeti

Lokomotiva - Slaven Belupo 2-0 (Rihtar 38., Krajinović 67.)

Sastav: Kraljević; Filipović, Biškup, Oluić, Ćelepirović; Paić-Karega, Ivanišević; Rihtar

(od 78. Belak), Krajinović (od 76. Hujber), Kolega (od 79. Ocvirek); Babić.

-

Pioniri

Lokomotiva - Slaven Belupo 2-1 (Čolić 17., 11m 59.)

Sastav: Bermanec; Filić (od 50. Lanusović), Bilandžić, Hodak, Zenuni (od 60. Grdenić); Jerbić,

Benić (od 58. Anić); Kuzmec (od 52. J. Budimir), Ćibarić (od 47. Antunović), Goričan; Čolić.

 
Nastavak prvenstva - Zimski prijelazni rok
Monday, 02 February 2015 13:01

Od idućeg vikenda ponovno kreću službene aktivnosti momčadi škole nogometa NK Lokomotiva.

Dan nakon što seniori otvore nastavak Prve HNL utakmicom protiv Dinama

(subota 15h, Kranjčevićeva), kadeti će protiv istog protivnika pokušati izboriti nastavak natjecanja

u Hrvatskom nogometnom kupu (nedjelja 12h, Maksimir). 

Prve prvenstvene utakmice na rasporedu su 21. i 22. veljače kada će kadeti i pioniri ugostiti Slaven

Belupo. Prvenstvo juniora i ulaznih kadeta nastavlja se 28. veljače gostovanjem u Sisku, a na isti

dan će 2001. i 2002. godište u sklopu 16. kola Prve NL Središte ZG gostovati kod Gorice dok

će 2003. svoje prvenstvo nastaviti utakmicom protiv Sesveta II.

Limači i zagići u svoja natjecanja kreću najkasnije, 21. ožujka, a do tada sudjeluju na 

nekolicini dvoranskih prvenstava i turnira.

-

Treneri većine kategorija pojačali su konkurenciju dovođenjem novih lica, a u nastavku je pregled

registriranih igrača tijekom zimskog prijelaznog roka (do 15.02. juniori/kadeti, do 28.02. svi ostali):

Juniori: 

-

Kadeti:

Matija Kraljević (Istra 1961), Filip Ocvirek (Bjelovar), Rene Šarić (Cibalia)

Pioniri:

Jurica Šoštar (Inter Z.), Andrija Mijatović (Tekstilac), Adel Ćordić (Karlovac),

Pavao Ćibarić (Dubrava), Franjo Filić (Dubrava), Luka Ivan Lukić (Zagreb),

Dino Dauti (Dubrava)

Mlađi pioniri:

Niko Prela (H.D.), Patrik Dujmović (Karlovac), Luka Išlić (Samobor), 

David Kelčec (Dubrava)

Limači:

Ognjen Škarić (Zapruđe)

Zagići:

Ante Utrobičić (Maksimir), Matej Šop (Mladost B.), Leon Bakša (OŠ),

Antonio Sinković (Tondach), Luka Sinković (Tondach)

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 80

Sponzor

Sponzori

Škola nogometa

Banner
Prijavite se u najperspektivniju školu nogometa!

Prijedlozi i upiti

Za sve prijedloge ili upite pišite nam na e-mail

Brojač posjeta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas729
mod_vvisit_counterJučer912
mod_vvisit_counterOvaj tjedan729
mod_vvisit_counterProšli tjedan5157
mod_vvisit_counterOvaj mjesec1641
mod_vvisit_counterProšli mjesec18562
mod_vvisit_counterUkupno815936

Lokomotiva himna


sound by jbgmusic