Natjecanja

Rezultati utakmica

SEZONA 2016./2017.
JUNIORI        1. HNL    *UCL*  
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
JUNIORI II  1. NL ZG --
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
KADETI         1. HNL --
kraj prvenstva --
četvrto mjesto --
KADETI II   1. NL ZG --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
PIONIRI       1. HNL --
kraj prvenstva --
šesto mjesto --
PIONIRI II   1. NL ZG  --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. PIONIRI 1.NL ZG   --
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
M. PIONIRI II  1. ZGL --
kraj prvenstva --
četvrto mjesto --
LIMAČI          1. ZGL --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. LIMAČI     1. ZGL  --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
ZAGIĆI          1. ZGL --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. ZAGIĆI     1. ZGL --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
 

Anketa

Odličan vikend za Lokomotivu...
Saturday, 17 September 2016 15:39

Juniori

Rijeka - Lokomotiva 1-1 (Vinogradac 12.)

Sastav: Pinčić; Biškup, Filipović (od 83. Hao), Oluić, Majcenić; Vinogradac, Brezina;

Hujber, Darojković, Krajinović (od 89. Kolega); Skansi (od 56. Perić-Komšić).

-

Juniori II

Lokomotiva - Sesvete 4-0 (Perić-Komšić 20., Bračević 45., Kolega 57., Jedvaj 67.)

Sastav: Šafranić; Lagundžić, Jedvaj, Vučemilović, Režabek; Dunić, Pierobon; Bračević,

Jurišić, Kolega; Perić-Komšić. (još su igrali: Aliaj, Bilali, Belak, Đusi, Špoljarić, Vranjković).

-

Kadeti

Zadar - Lokomotiva 0-2 (Viduka 53., Benić 66.)

Sastav: Bermanec; Basar, Hodak, Međimorec, Podraniy (od 41. Mrčela); Benić, Dobrić; Puntar

(od 52. Goričan), Viduka (od 73. Čolić), Sušić (od 52. Prpić Bosanac); Zandona (od 67. Anić)

-

Kadeti II

Lokomotiva - Sesvete 3-1 (Lanusović 27., Radošević 47., Kantoci 64.)

Sastav: Ševerdija; Palić, Marković, Menegoni, Šinko; Dajčer, Lanusović; Zdunić, Valek,

Radošević; Bibić. (još su igrali: Lukić, Krišto, Uzelac, Kantoci, Pribanić, Rajačić, Petričević)

-

Pioniri

Zadar - Lokomotiva 0-1 (Livada 42.)

Sastav: Marković; Ajdinović (od 63. Bužanić), Vavra, Široki, Livada; Dalipi, Đopar

(od 53. Petriško); Beganović, Groznica, Poslek; Ferat (od 50. Bogdanović).

-

Pioniri II

Drugo mjesto na turniru u Krakowu.

Do finala dvaput pobijedili MFK Ružomberok te po jednom Karpaty, Uniu i Wislu.

Na kraju nesretno izgubili od domaće Wisle Krakow.

-

Pioniri II slika 1

Ponikve - Lokomotiva 1-2 (Opačić 53., Išlić 58.)

Sastav: Prša; Brajković, Vujnović, Marić, Karković (od 46. Topalović); Smakaj, Opačić;

Cvijanović (od 67. Batistić), Išlić, Ferat (od 46. Stojković); Šimić (od 69. Kulenović).

Pioniri II slika 3

-

Mlađi pioniri

Ponikve - Lokomotiva 0-4 (Paić-Karega 16., Žagmešter 26., Matijević 37., Ostojić 51.)

Sastav: Vincelj; Čičko, Ostojić, Žagmešter, Čabrajić; Orešković, Paić-Karega, Levec, Merunka;

Batur, Pavlić (još su igrali: Petriško, Suljić, Markanović, Šotiček, Matijević, Vuksan)

-

Mlađi pioniri II

Lokomotiva - Trnje 5-2 (Grahovac 17., Džalto 33., Riđan 44., Šoštarić 50., 56.)

Sastav: Todorović; Perišić, Baković, Riđan, Drešar; Grahovac, Darojković; Markulin, Džalto,

Šoštarić; Martinović (još su igrali: Majdek, Bago, Padovan, Markanović, Jurak, Dujić).

-

Limači

Lokomotiva - Trnje 5-0 (Šop, Didi Mbida, Stepanić, Matko, Miletić)

Igrali: Mašić, Pućo; Bulić, Utrobičić, Javor, Šop, Pick, Fridl, Kveštak, Matko,

Miletić, Molnar, Stepanić, Markanović, Peternac, Didi Mbida.

-

Mlađi limači

Lokomotiva - Trnje 5-0 (B. Galeković, Anić, Gasparac, Radaković, Grubač)

Igrali: Kostopeč; Grubač, Markulin, Pernar, Zanki, Kordej, B. Galeković, Tonžetić, Anić,

Gasparac, Brčić, Radaković, Lecher, Rajčić, Kasalo, Nerovčić.

-

Zagići

Lokomotiva - Trnje 6-0 (Žaja 2, Radnić 2, Smiljanić 2)

Igrali: Jakičić, Bublić; Smiljanić, Dujlović, Markanović, Radnić, Žaja, Vučina,

Alagić, Pernek, Brus, Oreč.

-

Mlađi zagići

Lokomotiva - Trnje 13-0 (Vlahović 5, Šeremet 2, Hećimović 2, Utrobičić, Šernhorst, Duvnjak, Ćuk)

Igrali: Vukosav; Kordej, Miletić, Utrobičić, Vlahović, Hećimović, Ledić,

Šeremet, Hlupić, Šernhorst, Duvnjak, Ćuk.

 
Pobjednički vikend Lokosa
Sunday, 11 September 2016 13:11

Juniori

Lokomotiva - Osijek 3-0 (Skansi 33., 45., Brekalo 83.)

Sastav: Pinčić; Hujber (od 71. Prajo), Filipović, Oluić, Majcenić; Brezina, Vinogradac (od 56.

Prpić); Rihtar (od 74. Perić-Komšić), Brdek (od 63. Hao), Krajinović (od 81. Brekalo); Skansi.

-

Juniori II

Trnje - Lokomotiva 0-3 (Darojković 52., 77., Špoljarić 60.)

Sastav: Šafranić; Lagundžić, Jedvaj, Vučemilović, Režabek (od 63. Belak);

Darojković, Pierobon; Jurišić (od 52. Špoljarić), Dunić (od 68. Lebinac),

Bilali (od 52. Vranjković); Bračević (od 63. Đusi).

-

Kadeti

Lokomotiva - Šibenik 3-0 (Čolić 35., Dobrić 50., Anić 72.)

Sastav: Bermanec; Basar (od 67. Mrčela), Hodak (od 72. Sabol), Međimorec, Podraniy; Benić

(od 58. Prpić Bosanac), Dobrić; Sušić (od 65. Dietzman), Viduka, Goričan (od 67. Anić); Čolić.

-

Kadeti II

Trnje - Lokomotiva 0-5 (Radošević 1., Bibić 15., Zdunić 46., 75., Uzelac 60.)

Sastav: Ševerdija (od 52. Lukić); Palić (od 41. Kuzmec), Marković (od 52. Krišto),

Menegoni (od 52. Malić), Šinko; Dajčer, Lanusović (od 41. Uzelac);

Radošević (od 41. Kantoci), Valek (od 48. Pribanić), Zdunić; Bibić.

-

Pioniri

Lokomotiva - Šibenik 3-0 (Livada 38., Petriško 41., Groznica 61.)

Sastav: Marković; Ajdinović, Vavra (od 51. Mustač), Široki, Livada; Dalipi, Đopar (od 36. Petriško);

Beganović, Groznica, Poslek (od 67. Marčetić); Ferat (od 58. Bogdanović).

-

 

Pioniri II

Dubrava - Lokomotiva 1-2 (Išlić 27., 31.)

Sastav: Prša; Brajković, Marić, Vujnović, Karković; Opačić, Musulin; Ferat, Išlić,

Cvijanović; Šimić (još su igrali: Badelj, Topalović, Kulenović, Batistić, Stojković, Houdek).

Pioniri II slika 2

-

Mladi Pioniri slika 3

Mlađi pioniri

Dubrava - Lokomotiva 0-6 (Batur 2, Žagmešter, Merunka, Čuljak, Levec)

Sastav: Vincelj; Petriško, Ostojić, Žagmešter, Čabrajić; Orešković, Paić-Karega, Levec, Pavlić;

Matijević, Čuljak (još su igrali: Suljić, Markanović, Batur, Merunka, Čičko, Vuksan, Šotiček).

Mladi Pioniri slika 1

-

Mlađi pioniri II

Dubrava - Lokomotiva 0-3 (Martinović, Grahovac, Šoštarić)

Sastav: Todorović; Perišić, Dolički, Riđan, Drešar; Markulin, Darojković; Dujić, Džalto, Markanović;

Martinović (još su igrali: Majdek, Škarić, Grahovac, Šoštarić, Padovan, Baković, Jurak).

-

Limači

Dubrava - Lokomotiva 1-1 (Pick)

Igrali: Pućo, Mašić; Bulić, Utrobičić, Miletić, Javor, Molnar, Šop, Pick,

Fridl, Kveštak, Stepanić, Matko, Markanović, Peternac, Didi Mbida.

-

Mlađi limači

Dubrava - Lokomotiva 4-5 (B. Galeković 2, Brčić, Zanki, Pernar)

Igrali: Kostopeč; Radaković, Markulin, Lecher, Pernar, Anić, Galeković, Kordej,

Zanki, Nerovčić, Brčić, Kasalo, Grubač.

-

Zagići

Dubrava - Lokomotiva 1-5 (Žaja 2, Brus 2, Oreč)

Igrali: Jakičić, Bublić; Alagić, Pernek, Brus, Oreč,

Smiljanić, Dujlović, Markanović, Radnić, Žaja, Vučina.

-

Mlađi zagići

Dubrava - Lokomotiva 2-11 (Miletić 3, Ledić 3, Šernhorst 2, Vlahović 2, Utrobičić)

Igrali: Vukosav; Šeremet, Hlupić, Kordej, Šernhorst, Miletić,

Utrobičić, Vlahović, Hećimović, Ledić, Ćuk, Duvnjak.

 
Vikend utakmice - rezultati
Saturday, 03 September 2016 15:16

Juniori II

Segesta - Lokomotiva 1-3 (Jedvaj 72., 87., Darojković 80.)

Sastav: Šafranić; Lagundžić, Jedvaj, Vučemilović, Režabek (od 66. Ćelepirović); Vinogradac,

Dunić (od 84. Đusi), Darojković; Prajo, Bračević (od 46. Prpić); Perić-Komšić (od 46. Bilali).

-

Kadeti

Sesvete - Lokomotiva 2-4 (Dobrić 10., Čolić 17., Viduka 28., Međimorec 77.)

Sastav: Bermanec; Basar (od 50. Mrčela), Hodak, Međimorec, Podraniy; Dobrić, Benić;

Goričan (od 47. Prpić Bosanac), Viduka, Sušić (od 74. Dodlek); Čolić (od 78. Zandona);

-

Kadeti II

Segesta - Lokomotiva 1-2 (Zdunić 10., Radošević 39.)

Sastav: Ševerdija; Kuzmec, Malić (od 63. Krišto), Menegoni, Palić (od 60. Rajačić); Dajčer, Lanusović

(od 50. Pribanić); Zdunić, Marković (od 41. Uzelac), Radošević (od 50. Kantoci); Bibić (od 50. Petričević).

-

Pioniri

Sesvete - Lokomotiva 3-2 (Beganović 8., Poslek 23.)

Sastav: Marković; Dalipi, Vavra, Široki, Livada; Đopar (od 48. Petriško), Poslek (od 55. Dragaš Selaković);

Beganović, Groznica, Ferat (od 40. Ajdinović); Bogdanović (od 48. Mustač).

-

Pioniri II

Lokomotiva - Moslavina 3-0 (Šimić 13., Išlić 53., 11m 66.)

Sastav: Prša; Brajković, Vujnović (od 61. Badelj), Marić, Karković (od 61. Topalović); Opačić (od 50. Smakaj),

Musulin (od 50. Kulenović); Ferat (od 45. Stojković), Išlić, Batistić (od 45. Cvijanović); Šimić.

-

Mlađi pioniri

Lokomotiva - Moslavina 3-0 (Čuljak 20., 22., 50.)

Sastav: Vincelj; Čičko, Ostojić, Žagmešter, Čabrajić; Orešković, Suljić, Markanović, Pavlić; Čuljak,

Matijević; (još su igrali: Petriško, Šotiček, Paić-Karega, Levec, Merunka, Batur, Vuksan-Ćusa).

-

Mlađi pioniri II

Lokomotiva - Zagreb 0-2

Sastav: Todorović; Perišić, Dolički, Riđan, Drešar; Darojković, Baković; Dujić, Džalto, Markanović;

Martinović; (još su igrali: Majdek, Grahovac, Škarić, Šoštarić, Padovan, Markulin, Jurak)

-

Limači

Lokomotiva - Zagreb 11-0 (Stepanić 3, Fridl 2, Miletić 2, Pick, Utrobičić, Peternac, Didi Mbida)

Igrali: Pućo, Mašić; Bulić, Utrobičić, Miletić, Javor, Molnar, Šop, Pick,

Fridl, Kveštak, Stepani, Matko, Markanović, Peternac, Didi Mbida;

-

Mlađi limači

Lokomotiva - Zagreb 5-0 (B. Galeković 2, Lecher 2, Kordej)

Igrali: Kostopeč; Kasalo, Tonžetić, Anić, Pernar, Radaković, Markulin, Nerovčić,

Lecher, B. Galeković, Kordej, Brčić, Gasparac, Zanki, Grubač.

 
Početak priprema za sezonu 2016./2017.
Wednesday, 06 July 2016 09:28

Pripreme u ŠN Lokomotiva za sezonu 2016./17. započinju na Kajzerici u sljedećim terminima:

KATEGORIJA (godište) - liga TRENER   PRVI TRENING
Juniori (1998.) - 1. HNL  Besnik Prenga - 15.07. -  8.00
Juniori II (1999.) - 1. NL Središte ZG Kristijan Polovanec - 15.07. -  8.00
Kadeti (2000.) - 1. HNL Željko Dacer - 16.07. -  9.30
Kadeti II (2001.) - 1. NL Središte ZG Vladimir Balagović - 16.07. -  9.30
Pioniri (2002.) - 1. HNL Damir Ferenčina  - 16.07. - 18.00
Pioniri II (2003.) - 1. NL Središte ZG Jasmin Agić  - 16.07. - 18.00
M. pioniri (2004.) - 1. NL Središte ZG Ante Ivanda  - 01.08. - 18.00
M. pioniri II (2005.) - 1. ZNL Aleksandar Tepšić  - 01.08. - 18.00
Limači (2006.) - 1. ZNL Ante Stipić  - 08.08. - 18.00
M. limači (2007.) - 1. ZNL Berislav Pernar  - 08.08. - 18.00
Zagići (2008.) - 1. ZNL Branimir Šprajc  - 08.08. - 18.00
M. zagići (2009.) - 1. ZNL Davor Blašković  - 08.08. - 18.00
Otvorena škola Tomislav Martinac  - 08.08. - 17.00

-

Za sva dodatna pitanja možete se obratiti na e-mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 102

Sponzor

Sponzori

Raspored treninga i utakmica

Škola nogometa

Banner
Prijavite se u najperspektivniju školu nogometa!

Prijedlozi i upiti

Za sve prijedloge ili upite pišite nam na e-mail

Brojač posjeta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas197
mod_vvisit_counterJučer1227
mod_vvisit_counterOvaj tjedan5158
mod_vvisit_counterProšli tjedan6624
mod_vvisit_counterOvaj mjesec24757
mod_vvisit_counterProšli mjesec37050
mod_vvisit_counterUkupno1596517

Lokomotiva himna


sound by jbgmusic