Natjecanja

Rezultati utakmica

SEZONA 2016./2017.
JUNIORI        1. HNL    *UCL*  
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
JUNIORI II  1. NL ZG --
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
KADETI         1. HNL --
kraj prvenstva --
četvrto mjesto --
KADETI II   1. NL ZG --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
PIONIRI       1. HNL --
kraj prvenstva --
šesto mjesto --
PIONIRI II   1. NL ZG  --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. PIONIRI 1.NL ZG   --
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
M. PIONIRI II  1. ZGL --
kraj prvenstva --
četvrto mjesto --
LIMAČI          1. ZGL --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. LIMAČI     1. ZGL  --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
ZAGIĆI          1. ZGL --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. ZAGIĆI     1. ZGL --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
 

Anketa

Obavijest članovima o godišnjim ulaznicama - sezona 2016./2017.
Tuesday, 28 June 2016 11:12
Godišnje ulaznice NK 'Lokomotiva' za sezonu 2016./2017. su izrađene
i spremne za korištenje. Možete ih podignuti u prostorijama Uprave kluba
svakog radnog dana od 10 do 12 sati.
 
Limači prvi na Završnici NS Zagreb
Wednesday, 15 June 2016 21:24

IMG 20160615 WA0011

Limači (2005. godište) Lokomotive osvojili su prvo mjesto na Završnici Nogometnog središta Zagreb.

U finalu su s uvjerljivih 3-0 svladali GNK Dinamo pogocima Grahovca, Martinovića i Darojkovića.

Lokosi su u skupini pobijedili NK Ilovac (predstavnik ŽNS Karlovac) rezultatom 1-0 te HNK Goricu

(predstavnik ŽNS Zagrebačke županije) s visokih 6-1.

Nagradu za najboljeg igrača Završnice odnio je Lokos Ignacije Darojković dok je prvi vratar

ovog natjecanja također iz redova Lokomotive - Marin Todorović.

Bravo Lokosi!

IMG 20160615 WA0010

 
Mlađi pioniri (2004.) osvojili memorijal Franc Božić
Friday, 27 May 2016 10:04

lokosi

Mlađi pioniri Lokomotive (2004. godište) osvojili su memorijalni turnir 'Franc Božić'.

U skupini su zauzeli prvo mjesto nakon pobjeda nad Ponikvama i Vrapčem te remijem

s Lučkim te se tako kvalificirali u finale. 

Finalna utakmica sa Španskim završila je uvjerljivom pobjedom Lokosa 3-0.

Iz momčadi Lokomotive izabran je najbolji igrač turnira - Fran Čuljak dok je najbolji

strijelac bio Franko Pavlić.

Bravo Lokosi!

 
Vikend rezultati
Monday, 23 May 2016 11:37

Juniori

Lokomotiva - Split 3-1 (Rihtar 10., Topuzović 25., Babić 68.)

Sastav: Kramer; Biškup, Franić, Oluić (od 85. Hao), Majcenić; Marinić (od 84. Britvec),

Anić; Rihtar (od 87. Rosandić), Ivanušec (od 89. Kolega), Topuzović (od 54. Majer); Babić.

-

Juniori II

Lokomotiva - Zagreb 1-1 (Hao 93.)

Sastav: Lončarić; Marinković, Filipović, Hao, Ćelepirović; Britvec (od 78. Pašalić),

Brdek; Prajo (od 61. Jakšić), Kolega, Knežević; Rosandić (od 71. Ocvirek).

-

Kadeti

Sesvete - Lokomotiva 3-2 (Špoljarić 11m 26., Vučemilović 54.)

Sastav: Kraljević; Režbek, Hujber, Vučemilović, Belak (od 54. Jedvaj); Brezina (od 54. Aliaj),

Darojković; Vranjković (od 41. Krajinović), Šarić (od 41. Pierobon), Špoljarić (od 54. Bračević); Skansi.

-

Kadeti II

Lokomotiva - Dinamo 0-1

Sastav: Bermanec; Jerbić, Glavurdić, Mrčela, Podraniy; Basar (od 70. Dietzman), Benić;

Viduka (od 65. Anić), Dobrić (od 61. Budimir), Goričan; Čolić (od 57. Zandona).

-

Pioniri

Sesvete - Lokomotiva 2-0

Sastav: Lukić; Kuzmec, Marković, Hodak, Palić (od 40. Šinko); Lanusović, Šoštar

(od 36. Rajačić); Zdunić (od 55. Krišto), Groznica (od 44. Brkić), Kantoci; Draženović.

-

Pioniri II

Dinamo - Lokomotiva 2-0

Sastav: Vidović; Ljuboja (od 60. Mirt), Široki, Vavra, Dalipi (od 64. Bakula); Ferat (od 58.

Ajdinović), Đopar (od 62. Kovačić), Groznica, Beganović; Bužanić, Bogdanović (od 50. Petriško).

-

Mlađi pioniri

Dinamo - Lokomotiva 2-0

Sastav: Prša; Smakaj, Tisanić, Badelj, Karković; Musulin, Opačić; Mizić, Išlić, Ferat; Šimić

(još su igrali: Martinec, Topalović, Bakšić, Batistić, Kulenović, Houdek, Leščić).

-

Mlađi pioniri II

Ponikve - Lokomotiva 0-6 (Čuljak 2, Orešković, Pavlić, Merunka, Čabrajić)

Sastav: Vincelj; Čičko, Vidović, Žagmešter, Čabrajić; Paić-Karega, Suljić; Orešković, Levec,

Pavlić; Čuljak (još su igrali: Vidić, Ostojić, Merunka, Markanović, Vuksan, Petriško, Kljajić).

-

Limači

Drugo mjesto na tradicionalnom memorijalnom turniru 'Darko Tironi' u Španskom.

Do finala izbacili Rijeku, Hajduk...na turniru su još sudjelovali Osijek, Zagreb, Vojvodina,

Široki Brijeg, Maribor...

-

Zagići

Ponikve - Lokomotiva 2-4 (Radaković 3, Gasparac)

Igrali: Miletić; Radaković, Gasparac, Pernar, Kasalo,

Grubač, Bećirović, Zanki, Anić, Tonžetić, Kordej;

-

Mlađi zagići

Ponikve - Lokomotiva 3-4 (Žaja 2, Vlahović, Markanović)

Igrali: Jakičić; Markanović, Brus, Radnić, Smiljanić, Kirigin,

Utrobičić, Vlahović, Žaja, Meštrović, Pernek, Alagić.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 102

Sponzor

Sponzori

Raspored treninga i utakmica

Škola nogometa

Banner
Prijavite se u najperspektivniju školu nogometa!

Prijedlozi i upiti

Za sve prijedloge ili upite pišite nam na e-mail

Brojač posjeta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas426
mod_vvisit_counterJučer730
mod_vvisit_counterOvaj tjedan1156
mod_vvisit_counterProšli tjedan5372
mod_vvisit_counterOvaj mjesec18213
mod_vvisit_counterProšli mjesec29525
mod_vvisit_counterUkupno1620815

Lokomotiva himna


sound by jbgmusic