Natjecanja

Rezultati utakmica

SEZONA 2016./2017.
JUNIORI        1. HNL    *UCL*  
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
JUNIORI II  1. NL ZG --
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
KADETI         1. HNL --
kraj prvenstva --
četvrto mjesto --
KADETI II   1. NL ZG --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
PIONIRI       1. HNL --
kraj prvenstva --
šesto mjesto --
PIONIRI II   1. NL ZG  --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. PIONIRI 1.NL ZG   --
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
M. PIONIRI II  1. ZGL --
kraj prvenstva --
četvrto mjesto --
LIMAČI          1. ZGL --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. LIMAČI     1. ZGL  --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
ZAGIĆI          1. ZGL --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. ZAGIĆI     1. ZGL --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
 

Anketa

Ulazni pioniri treći u Vukovaru!
Saturday, 23 April 2016 15:44

Ulazni pioniri Lokomotive osvojili su treće mjesto na turniru u Vukovaru - neslužbenom PH za

taj uzrast.

Po prvi su puta Lokosi ove godine ušli u polufinale turnira pobijedivši sve tri utakmice u skupini:

HD 3-0, Vukovar 6-0 i Rijeka 1-0. Dinamo je ipak bio previsoka prepreka za ulazak u finale, iako su

Lokosi odigrali odličnu utakmicu (poraz 0-1).

U utakmici za treće mjesto momčad trenera Šake pobijedila je splitski Hajduk na penale nakon što

je regularni dio utakmice završio rezultatom 0-0.

Bravo Lokosi!

-

Kadeti

Dinamo - Lokomotiva 3-0

Sastav: Vasilj; Režabek (od 62. Jedvaj), Hujber, Vučemilović, Majcenić; Brezina (od 56. Jakšić),

Darojković; Krajinović (od 73. Vranjković), Šarić (od 73. Pierobon), Nikšić (od 56. Bračević); Skansi.

-

Kadeti II

Lokomotiva - Naftaš 4-0 (Čolić 12., Viduka 56., Jerbić 69., Basar 76.)

Sastav: Bermanec; Jerbić (od 70. Blagus), Mrčela (od 41. Bilandžić), Međimorec, Puntar; 

Basar, Dodlek (od 69. Budimir); Viduka, Goričan (od 41. Sužnjević), Anić; Čolić (od 64. Zandona).

-

Pioniri

Dinamo - Lokomotiva 2-0

Sastav: Lukić; Marković, Hodak, Radić (od 58. Krišto), Rajačić; Lanusović

(od 60. Ćordić), Šoštar; Zdunić, Ilić, Draženović; Kantoci (od 50. Brkić).

-

Mlađi pioniri

Lučko - Lokomotiva 0-3 (Šimić 3., Bakšić 50., Leščić 60.)

Sastav: Martinec; Arežina, Vujnović, Badelj, Karković; Opačić, Musulin; Mizić, Išlić, Ferat;

Šimić (još su igrali: Batistić, Bakšić, Houdek, Kulenović, Leščić, Smakaj, Topalović).

-

Mlađi pioniri II

Lokomotiva - Sesvete 0-0

Sastav: Vidić; Čičko, Vidović, Žagmešter, Čabrajić; Paić-Karega, Suljić; Orešković,

Levec, Pavlić; Čuljak (još su igrali: Vincelj, Petriško, Merunka, Gregurić, Batur).

-

Limači

Dinamo - Lokomotiva 1-0

Igrali: Majdek, Todorović; Alić, Riđan, Perišić, Dujić, Markulin, Džalto, Darojković,

Padovan, Martinović, Šoštarić, Grahovac, Drešar, Dolički, Šoštar, Baković, Bago.

-

Mlađi limači

Dinamo - Lokomotiva 1-0

Igrali: Pućo, Mašić; Bulić, Utrobičić, Miletić, Javor, Matko, Šop, Pick, Fridl,

Ivančić, A. Sinković, L. Sinković, Karabatić, Markanović, Biluš.

-

Zagići

Dinamo - Lokomotiva 4-0

Igrali: Miletić; Bećirović, Zanki, Anić, Pfeifer, Tonžetić,

Pernar, Gasparac, Brčić, Kordej, Radaković.

-

Mlađi zagići

Dinamo - Lokomotiva 9-1 (Radnić)

Igrali: Jakičić, Meštrović; Markanović, Brus, Radnić, Smiljanić,

Kirigin, Utrobičić, Vlahović, Žaja, Pernek, Alagić.

 
Pioniri na turniru u Nantesu
Sunday, 10 April 2016 12:13

Četvrtu godinu zaredom pioniri Lokomotive će sudjelovati na međunarodnom turniru u

francuskom Nantesu.

Lokose ove godine očekuje jaka skupina s francuskim prvoligašima Nantesom i Rennesom.

Momčad trenera Dacera sa sobom u Nantes nosi prijelazni pobjednički pehar koji je prošle

godine osvojilo naše 2000. godište.

Groupes Mondial St Pierre U15 39eme édition 2016 0

 
Važne pobjede za juniore i kadete
Saturday, 09 April 2016 10:49

Juniori

Lokomotiva - Osijek 1-0 (Ivanušec 24.)

Sastav: Kramer; Biškup, Franić, Oluić, Majcenić (od 80. Hao); Marinić, Anić (od 69. Begovac);

Rihtar, Ivanušec (od 78. Brdek), Topuzović (od 60. Rosandić); Babić (od 90. Vučemilović).

-

Juniori II

Lokomotiva - Segesta 4-0 (Begovac 19., 41., Babić 70., Ocvirek 82.)

Sastav: Lončarić (od 46. Šafranić); Brekalo, Biškup, Hao, Ćelepirović; Meštrović, Brdek

(od 46. Ocvirek); Prajo (od 79. Marosini), Rihtar, Begovac; Babić (od 71. Papac).

-

Kadeti

Inter - Lokomotiva 0-2 (Šarić 14., Darojković 11m 25.)

Sastav: Vasilj; Hujber, Jedvaj, Vučemilović, Režabek; Lagundžić, Darojković;

Krajinović, Šarić (od 77. Jakšić), Nikšić (od 56. Bračević); Skansi (od 80. Sučić).

-

Kadeti II

Lokomotiva - Segesta 3-0 (Dietzman 34., Čolić 48., 11m 80.)

Sastav: Bermanec; Jerbić, Međimorec, Glavurdić (od 55. Mrčela), Podraniy (od 41. Ćibarić);

Dietzman (od 50. Benić), Basar, Dobrić (od 60. Sužnjević); Goričan, Čolić, Anić (od 41. Puntar).

-

Pioniri

Inter - Lokomotiva 2-1 (Zdunić 60.)

Sastav: Lukić; Kuzmec (od 44. Rajačić), Hodak, Šinko, Palić (od 51. Krišto); Ilić, Šoštar

(od 41. Brkić); Bužanić (od 36. Kantoci), Marković (od 36. Radić), Zdunić; Draženović.

-

Pioniri II

Trnje - Lokomotiva 2-1 (Beganović 2.)

Sastav: Mikulić; Ljuboja (od 60. Mirt), Vavra, Široki, Dalipi; Ferat, Đopar, Petriško

(od 40. Bakula), Beganović (od 55. Ajdinović); Mustač (od 45. Kovačić), Bogdanović.

-

Mlađi pioniri

Trnje - Lokomotiva 0-5 (Karković, Ferat, Mizić, Kulenović, Leščić)

Sastav: Martinec; Arežina, Vujnović, Topalović, Badelj; Mizić, Musulin, Smakaj, Karković;

Kulenović, Ferat (još su igrali: Prša, Šimić, Batistić, Bakšić, Houdek, Tisanić, Leščić).

-

Mlađi pioniri II

Lokomotiva - HD 4-0 (Batur 11., Žagmešter 22., Čuljak 43., Levec 58.)

Sastav: Vidić; Čičko, Vidović, Žagmešter, Čabrajić; Paić-Karega, Markanović; Orešković, Čuljak,

Pavlić; Batur (još su igrali: Vincelj, Petriško, Levec, Ostojić, Suljić, Merunka, Gregurić)

-

Limači

Rudeš - Lokomotiva 0-5 (Šoštarić, Darojković, Padovan, Dujić, Bago)

Igrali: Majdek, Todorović; Alić, Riđan, Perišić, Dujić, Markulin, Džalto, Darojković, Padovan,

Martinović, Šoštarić, Grahovac, Drešar, Dolički, Šoštar, Baković, Bago.

-

Mlađi limači

Rudeš - Lokomotiva 2-0

Igrali: Pućo, Mašić; Bulić, Utrobičić, Miletić, Javor, Matko, Šop, Pick, Fridl,

Ivančić, A. Sinković, L. Sinković, Karabatić, Markanović, Biluš.

-

Zagići

Rudeš - Lokomotiva 2-4 (Bećirović 2, Tonžetić, Anić)

Igrali: Miletić; Bećirović, Zanki, Anić, Pfeifer, Tonžetić,

Pernar, Gasparac, Brčić, Kordej, Radaković.

-

Mlađi zagići

Rudeš - Lokomotiva 0-6 (Radnić 3, Smiljanić, Alagić, Vlahović)

Igrali: Jakičić, Meštrović; Markanović, Brus, Radnić, Smiljanić,

Kirigin, Utrobičić, Vlahović, Žaja, Pernek, Alagić.

 
Vikend utakmice
Saturday, 02 April 2016 10:43

Juniori II

Trnje - Lokomotiva 0-1 (Kolega 89.)

Sastav: Lončarić (od 46. Šafranić); Biškup (od 46. Brekalo), Hao, Filipović, Ćelepirović; Britvec,

Kolega; Prajo (od 66. Pašalić), Rihtar, Begovac (od 46. Brdek); Knežević (od 76. Meštrović).

-

Kadeti

Lokomotiva - Adriatic 3-2 (Skansi 49., Hujber 74., Jakšić 77.)

Sastav: Vasilj; Hujber, Jedvaj (od 44. Nikolić), Vučemilović, Režabek (od 41. Skansi); Brezina

(od 56. Lagundžić), Darojković; Nikšić, Šarić (od 56. Bračević), Majcenić; Sučić (od 41. Jakšić).

-

Kadeti II

Trnje - Lokomotiva 1-1 (Čolić 36.)

Sastav: Bermanec; Jerbić, Glavurdić, Međimorec, Podraniy; Basar, Dobrić, Dietzman (od 71. Benić);

Goričan (od 59. Sužnjević), Čolić (od 75. Zandona), Anić (od 51. Puntar).

-

Pioniri

Lokomotiva - Adriatic 3-0 (Zdunić 2., Palić 11., Krišto 70.)

Sastav: Đurin (od 36. Lukić); Kuzmec, Hodak, Šinko (od 56. Radić), Palić (od 48. Krišto);

Ilić, Šoštar (od 41. Rajačić); Zdunić (od 20. Brkić), Marković, Draženović; Kantoci.

-

Pioniri II

Lokomotiva - Zagreb 2-1 (Bužanić 15., Đopar 55.)

Sastav: Vidović; Ljuboja, Vavra, Široki, Dalipi; Ferat (od 43. Mustač), Đopar (od 67. Petriško),

Groznica, Beganović (od 61. Kovačić); Bogdanović (od 69. Bakula), Bužanić.

-

Mlađi pioniri

Lokomotiva - Zagreb 0-1

Sastav: Martinec; Musulin, Vujnović, Badelj, Karković; Mizić, Opačić; Arežina, Išlić, Ferat;

Šimić. (još su igrali: Kulenović, Batistić, Bakšić, Leščić, Smakaj, Topalović, Houdek)

-

Mlađi pioniri II

Dubrava - Lokomotiva 0-3 (Čuljak 11m 32., Paić-Karega 37., Gregurić 50.)

Sastav: Vincelj; Čičko, Vidović, Žagmešter, Čabrajić; Suljić, Markanović; Orešković, Čuljak,

Pavlić; Batur (još su igrali: Levec, Paić-Karega, Ostojić, Merunka, Gregurić, Kljajić.)

-

Limači

Lokomotiva - HAŠK 0-0

Igrali: Majdek, Todorović; Alić, Riđan, Perišić, Dujić, Markulin, Džalto, Darojković, Padovan,

Martinović, Šoštarić, Grahovac, Drešar, Dolički, Šoštar, Baković, Bago.

-

Mlađi limači

Lokomotiva - HAŠK 4-1 (Javor, Ivančić, Fridl, L. Sinković)

Igrali: Pućo, Mašić; Bulić, Utrobičić, Miletić, Javor, Matko, Šop, Pick, Fridl,

Ivančić, A. Sinković, L. Sinković, Karabatić, Markanović, Biluš.

-

Zagići

Lokomotiva - HAŠK 7-0 (Pernar 4, Anić, Pfeifer, Rajčić)

Igrali: Miletić; Bećirović, Zanki, Anić, Pfeifer, Tonžetić,

Pernar, Gasparac, Brčić, Kordej, Radaković.

-

Mlađi zagići

Lokomotiva - HAŠK 12-1 (Radnić 5, Žaja 2, Smiljanić 2, Vlahović, Markanović, Utrobičić)

Igrali: Jakičić, Meštrović; Markanović, Brus, Radnić, Smiljanić,

Kirigin, Utrobičić, Vlahović, Žaja, Pernek, Alagić.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 102

Sponzor

Sponzori

Raspored treninga i utakmica

Škola nogometa

Banner
Prijavite se u najperspektivniju školu nogometa!

Prijedlozi i upiti

Za sve prijedloge ili upite pišite nam na e-mail

Brojač posjeta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas426
mod_vvisit_counterJučer730
mod_vvisit_counterOvaj tjedan1156
mod_vvisit_counterProšli tjedan5372
mod_vvisit_counterOvaj mjesec18213
mod_vvisit_counterProšli mjesec29525
mod_vvisit_counterUkupno1620815

Lokomotiva himna


sound by jbgmusic