Natjecanja

Rezultati utakmica

SEZONA 2016./2017.
JUNIORI        1. HNL    *UCL*  
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
JUNIORI II  1. NL ZG --
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
KADETI         1. HNL 1. kolo-
Lokomotiva 2
Šibenik 0
KADETI II   1. NL ZG --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
PIONIRI       1. HNL --
Lokomotiva 6
Šibenik 0
PIONIRI II   1. NL ZG  --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. PIONIRI 1.NL ZG   --
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
M. PIONIRI II  1. ZGL --
kraj prvenstva --
četvrto mjesto --
LIMAČI          1. ZGL --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. LIMAČI     1. ZGL  --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
ZAGIĆI          1. ZGL --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. ZAGIĆI     1. ZGL --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
 

Anketa

Vijesti
Limači prvi na Završnici NS Zagreb
Wednesday, 15 June 2016 21:24

IMG 20160615 WA0011

Limači (2005. godište) Lokomotive osvojili su prvo mjesto na Završnici Nogometnog središta Zagreb.

U finalu su s uvjerljivih 3-0 svladali GNK Dinamo pogocima Grahovca, Martinovića i Darojkovića.

Lokosi su u skupini pobijedili NK Ilovac (predstavnik ŽNS Karlovac) rezultatom 1-0 te HNK Goricu

(predstavnik ŽNS Zagrebačke županije) s visokih 6-1.

Nagradu za najboljeg igrača Završnice odnio je Lokos Ignacije Darojković dok je prvi vratar

ovog natjecanja također iz redova Lokomotive - Marin Todorović.

Bravo Lokosi!

IMG 20160615 WA0010

 
Mlađi pioniri (2004.) osvojili memorijal Franc Božić
Friday, 27 May 2016 10:04

lokosi

Mlađi pioniri Lokomotive (2004. godište) osvojili su memorijalni turnir 'Franc Božić'.

U skupini su zauzeli prvo mjesto nakon pobjeda nad Ponikvama i Vrapčem te remijem

s Lučkim te se tako kvalificirali u finale. 

Finalna utakmica sa Španskim završila je uvjerljivom pobjedom Lokosa 3-0.

Iz momčadi Lokomotive izabran je najbolji igrač turnira - Fran Čuljak dok je najbolji

strijelac bio Franko Pavlić.

Bravo Lokosi!

 
Vikend rezultati
Monday, 23 May 2016 11:37

Juniori

Lokomotiva - Split 3-1 (Rihtar 10., Topuzović 25., Babić 68.)

Sastav: Kramer; Biškup, Franić, Oluić (od 85. Hao), Majcenić; Marinić (od 84. Britvec),

Anić; Rihtar (od 87. Rosandić), Ivanušec (od 89. Kolega), Topuzović (od 54. Majer); Babić.

-

Juniori II

Lokomotiva - Zagreb 1-1 (Hao 93.)

Sastav: Lončarić; Marinković, Filipović, Hao, Ćelepirović; Britvec (od 78. Pašalić),

Brdek; Prajo (od 61. Jakšić), Kolega, Knežević; Rosandić (od 71. Ocvirek).

-

Kadeti

Sesvete - Lokomotiva 3-2 (Špoljarić 11m 26., Vučemilović 54.)

Sastav: Kraljević; Režbek, Hujber, Vučemilović, Belak (od 54. Jedvaj); Brezina (od 54. Aliaj),

Darojković; Vranjković (od 41. Krajinović), Šarić (od 41. Pierobon), Špoljarić (od 54. Bračević); Skansi.

-

Kadeti II

Lokomotiva - Dinamo 0-1

Sastav: Bermanec; Jerbić, Glavurdić, Mrčela, Podraniy; Basar (od 70. Dietzman), Benić;

Viduka (od 65. Anić), Dobrić (od 61. Budimir), Goričan; Čolić (od 57. Zandona).

-

Pioniri

Sesvete - Lokomotiva 2-0

Sastav: Lukić; Kuzmec, Marković, Hodak, Palić (od 40. Šinko); Lanusović, Šoštar

(od 36. Rajačić); Zdunić (od 55. Krišto), Groznica (od 44. Brkić), Kantoci; Draženović.

-

Pioniri II

Dinamo - Lokomotiva 2-0

Sastav: Vidović; Ljuboja (od 60. Mirt), Široki, Vavra, Dalipi (od 64. Bakula); Ferat (od 58.

Ajdinović), Đopar (od 62. Kovačić), Groznica, Beganović; Bužanić, Bogdanović (od 50. Petriško).

-

Mlađi pioniri

Dinamo - Lokomotiva 2-0

Sastav: Prša; Smakaj, Tisanić, Badelj, Karković; Musulin, Opačić; Mizić, Išlić, Ferat; Šimić

(još su igrali: Martinec, Topalović, Bakšić, Batistić, Kulenović, Houdek, Leščić).

-

Mlađi pioniri II

Ponikve - Lokomotiva 0-6 (Čuljak 2, Orešković, Pavlić, Merunka, Čabrajić)

Sastav: Vincelj; Čičko, Vidović, Žagmešter, Čabrajić; Paić-Karega, Suljić; Orešković, Levec,

Pavlić; Čuljak (još su igrali: Vidić, Ostojić, Merunka, Markanović, Vuksan, Petriško, Kljajić).

-

Limači

Drugo mjesto na tradicionalnom memorijalnom turniru 'Darko Tironi' u Španskom.

Do finala izbacili Rijeku, Hajduk...na turniru su još sudjelovali Osijek, Zagreb, Vojvodina,

Široki Brijeg, Maribor...

-

Zagići

Ponikve - Lokomotiva 2-4 (Radaković 3, Gasparac)

Igrali: Miletić; Radaković, Gasparac, Pernar, Kasalo,

Grubač, Bećirović, Zanki, Anić, Tonžetić, Kordej;

-

Mlađi zagići

Ponikve - Lokomotiva 3-4 (Žaja 2, Vlahović, Markanović)

Igrali: Jakičić; Markanović, Brus, Radnić, Smiljanić, Kirigin,

Utrobičić, Vlahović, Žaja, Meštrović, Pernek, Alagić.

 
Juniori remizirali s Dinamom u odličnoj utakmici
Monday, 16 May 2016 21:55

Dinamo - Lokomotiva 1-1 (Britvec 76.)

Sastav: Kramer; Biškup, Franić, Oluić, Majcenić; Marinić (od 82. Kolega), Anić (od 64. Britvec);

Rihtar (od 55. Majer), Ivanušec, Topuzović (od 55. Rosandić); Babić (od 89. Hao)

 
Ulazni kadeti odlični u Gorici, limači i zagići bolji od Dubrave
Sunday, 15 May 2016 19:59

Juniori II

Gorica - Lokomotiva 2-0

Lončarić (od 46. Šafranić); Brekalo, Filipović, Kaltak, Ćelepirović; Britvec (od 56. Đusi

(od 63. Lebinac), Meštrović (od 61. Marosini); Prajo (od 56. Pašalić), Brdek, Knežević; Ocvirek.

-

Kadeti

Lokomotiva - Slaven Belupo 3-3 (Skansi 7., 60., Vranjković 80.)

Sastav: Kraljević; Režabek, Hujber, Vučemilović, Belak (od 42. Aliaj); Darojković, Brezina;

Špoljarić (od 51. Pierobon), Šarić (od 51. Sučić), Nikšić (od 41. Vranjković); Skansi.

-

Kadeti II

Gorica - Lokomotiva 0-1 (Čolić 27.)

Sastav: Bermanec; Jerbić, Međimorec, Mrčela, Puntar (od 63. Dodlek); Basar, Dobrić

(od 50. Podraniy); Goričan, Benić, Viduka (od 55. Anić); Čolić (od 71. Zandona).

-

Pioniri

Lokomotiva - Slaven Belupo 0-0

Sastav: Lukić; Rajačić (od 46. Kantoci), Marković, Hodak, Palić; Lanusović, Šoštar

(od 67. Krišto); Kuzmec (od 67. Ćordić), Groznica (od 59. Radić); Draženović; Zdunić.

-

Pioniri II

Lokomotiva - Gorica 2-0 (Beganović 19., Ferat 64.)

Sastav: Mikulić; Ljuboja (od 42. Ajdinović), Vavra, Mirt, Bakula; Ferat, Đopar,

Petriško (od 64. Kovačić), Beganović; Bužanić (od 64. Mustač), Bogdanović.

-

Mlađi pioniri

Osvojili turnir u njemačkom Reutlingenu. 

U finalu pobijedili prvoligaša njemačke države Baden-Wuerttemberg 'SSV Reutlingen' nakon

boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Nagradu za najboljeg igrača turnira dobio je Lokos, Roko Šimić.

4

-

Mlađi pioniri II

Lokomotiva - Trešnjevka 11-1 (Čuljak 4, Paić-Karega 2, Čičko, Pavlić, Čabrajić, Suljić, Gregurić)

Sastav: Vidić; Čičko, Vidović, Žagmešter, Čabrajić; Paić-Karega, Suljić; Orešković,

Levec, Pavlić; Čuljak (još su igrali: Vincelj, Ostojić, Gregurić, Markanović, Vuksan)

-

Limači

Lokomotiva - Dubrava 7-1 (Bago 2, Riđan, Dujić, Šoštarić, Darojković, Drešar)

Igrali: Todorović; Alić, Riđan, Perišić, Dujić, Markulin, Darojković, Padovan,

Martinović, Džalto, Šoštarić, Drešar, Bago, Grahovac, Dolički, Šoštar, Baković.

-

Mlađi limači

Lokomotiva - Dubrava 3-0 (Ivančić 10., Bulić 16., A. Sinković 44.)

Igrali: Pućo, Mašić; Bulić, Utrobičić, Miletić, Javor, Matko, Šop, Pick,

Fridl, Ivančić, A. Sinković, L. Sinković, Markanović, Biluš.

-

Zagići

Lokomotiva - Dubrava 2-1 (Pernar 8., Bećirović 17.)

Igrali: Miletić; Radaković, Gasparac, Pernar, Kasalo,

Grubač, Bećirović, Zanki, Anić, Tonžetić, Kordej;

-

Mlađi zagići

Lokomotiva - Dubrava 6-1 (Žaja 3, Smiljanić, Vlahović, Markanović)

Igrali: Jakičić; Markanović, Brus, Radnić, Smiljanić, Kirigin,

Utrobičić, Vlahović, Žaja, Meštrović, Pernek, Alagić.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 4 of 43

Sponzor

Sponzori

Raspored treninga i utakmica

Škola nogometa

Banner
Prijavite se u najperspektivniju školu nogometa!

Prijedlozi i upiti

Za sve prijedloge ili upite pišite nam na e-mail

Brojač posjeta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas91
mod_vvisit_counterJučer1002
mod_vvisit_counterOvaj tjedan2113
mod_vvisit_counterProšli tjedan5896
mod_vvisit_counterOvaj mjesec19466
mod_vvisit_counterProšli mjesec22326
mod_vvisit_counterUkupno1645116

Lokomotiva himna


sound by jbgmusic