Natjecanja

Rezultati utakmica

SEZONA 2016./2017.
JUNIORI        1. HNL    *UCL*  
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
JUNIORI II  1. NL ZG --
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
KADETI         1. HNL 1. kolo-
Lokomotiva 2
Šibenik 0
KADETI II   1. NL ZG --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
PIONIRI       1. HNL --
Lokomotiva 6
Šibenik 0
PIONIRI II   1. NL ZG  --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. PIONIRI 1.NL ZG   --
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
M. PIONIRI II  1. ZGL --
kraj prvenstva --
četvrto mjesto --
LIMAČI          1. ZGL --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. LIMAČI     1. ZGL  --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
ZAGIĆI          1. ZGL --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. ZAGIĆI     1. ZGL --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
 

Anketa

Vijesti
Pioniri na 'Nike Cup' pa u Nantes
Wednesday, 18 March 2015 14:40

pioniri

Pioniri Lokomotive (2000. godište) ove će sezone sudjelovati na velikom broju jakih

domaćih i međunarodnih turnira. Prvi je na redu turnir 'Nike Cup' koji će se ove godine

igrati na terenu Trnja pa u Veslačkoj dok će europsko finale biti u danskom Kopenhagenu.

U prvom krugu natjecanja Lokosi su u skupini s Dubravom i HD-om dok drugu skupinu

čine Dinamo, Sesvete i Inter.

Pobjednik ovog kruga odlazi na hrvatsku završnicu u Veslačkoj.

Prvi dio turnira na rasporedu je u srijedu 25. ožujka, a Lokosi igraju u sljedećim terminima:

  9.40h: H.D. - Lokomotiva

12.20h: Lokomotiva - Dubrava

13.30h: finale

-

Ubrzo nakon toga, 20. travnja, momčad trenera Dacera uputit će se prema francuskom

Nantesu u kojemu Lokosi nastupaju treću godinu zaredom. Ove će se sezone suprotstaviti

poznatim europskim momčadima kao što su: Nantes, Rennes, Deportivo, Petrolul, Wisla,

Radnički Kragujevac te akademije iz Maroka i Brazila.

Naš će sastav biti u skupini sa srpskim Radničkim iz Kragujevca, francuskim prvoligašem

EA Guingamp, drugoligašem Angers SCO te niželigašima US Thouare i GJ Espoir.

 
Limači osvojili TEŽ
Tuesday, 17 March 2015 17:27

Limači Lokomotive osvojili su zimsku ligu TEŽ, a najbolji igrač natjecanja koje je trajalo sve

do početka proljetnog dijela sezone bio je Lokos - Franko Pavlić.

DSC01608

Zagići i mlađi zagići dogurali su do drugog mjesta u svojim kategorijama. Najbolji strijelac

lige mlađih zagića bio je igrač Lokomotive - Adnan Bećirović.

DSC01550

Osim toga, zagići su se natjecali i u ligi Velesajam gdje su odnijeli prvo mjesto.

DSC01627

Bravo mališani i sretno u nastavku prvenstva!

DSC01518

Na Velesajmu su sudjelovali i prednatjecatelji, odlično se zabavljali i osvojili medalje.

DSC01435

 
Kopačke - prodaja
Tuesday, 17 March 2015 14:17

Škola nogometa NK Lokomotiva svojim polaznicima može ponuditi kopačke

tehničkog sponzora kluba - NIKE po sljedećim modelima i sniženim cijenama:

JR TIEMPO GENIO LEATHER FG - cijena 320 kuna

JR TIEMPO

na lageru su veličine: 36, 36.5, 37.5, 38, 38.5

-

TIEMPO LEGEND V FG - cijena 880 kuna

TIEMPO

veličine: 36, 37.5, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5

-

JR MERCURIAL VAPOR X FG - cijena 540 kuna

JR MERCURIAL

veličine: 36, 36.5, 37, 38

-

MERCURIAL VELOCE II SG-PRO - cijena 650 kuna

MERCURIAL

veličina 41, 43

-

Za dodatna pitanja možete se obratiti na mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ili

na mobitel 099 3173 670.

 
Vikend rezultati
Saturday, 14 March 2015 21:06

Juniori

Lokomotiva - Dinamo 1-3 (Oršolić 10.)

Sastav: Kamenjašević; Topuzović, Oršolić, Kaltak, Fantov; Marinić (od 64. Knežević),

Mulaibrahimović (od 76. Rodić); Travaglia, Alghoul, Begovac; Petrović.

-

Kadeti

Lokomotiva - Cibalia 4-0 (Krajinović 14., Kolega 24., Babić 29., 66.)

Sastav: Kraljević; Hujber, Biškup, Ivanišević, Ćelepirović (od 76. Vučemilović); Paić-Karega, Belak;

Krajinović (od 72. Ocvirek), Rihtar (od 73. Adžić), Kolega (od 66. Knežević); Babić (od 75. Brdek).

-

Kadeti II

Lokomotiva - Dinamo 1-1 (Ocvirek 39.)

Sastav: Šafranić; Zekić, Antonović, Vučemilović, Perišić (od 80. Drenški); Darojković, Brdek;

Skansi (od 72. Bračević), Šarić, Ocvirek (od 78. Đusi); Pavlic (od 61. Špoljarić).

-

Pioniri

Lokomotiva - Cibalia 3-3 (Bilandžić 8., Čolić 24., 48.)

Sastav: Bermanec; Jerbić, Bilandžić (od 46. Lanusović), Hodak, V. Budimir; J. Budimir (od 43. Basar),

Zenuni (od 59. Čustić); Goričan, Ćibarić (od 55. Benić), Antunović (od 62. Grdenić); Čolić.

-

Pioniri II

Lokomotiva - Naftaš 5-0 (autogol 1., Ilić 20., Brkić 26., Draženović 35., 47.)

Sastav: Lukić; Radić, Šašo (od 36. Ćordić), Lanusović, Mimica (od 36. Palić); Kuzmec, Ilić

(od 36. Marković), Horvat (od 36. Šoštar), Dauti (od 44. Zdunić); Brkić, Draženović.

-

Mlađi pioniri

Lokomotiva - Naftaš 3-0 (Bogdanović 36., 59., Mustač 58.)

Sastav: Mikulić; Ljuboja, Dalipi, Vavra, Jurić; I. Palić, Ferat, Đopar, Pelko,

Beganović, Levec (još su igrali: Prela, Mirt, Sabljak, Mustač, M. Palić, Bogdanović).

DSCF3345

-

DSCF3350

Mlađi pioniri II

Trnje II - Lokomotiva II 0-1 (Išlić)

Prša; Vujnović, Mizić, Topalović, Badelj; Bakšić, Arežina, Opačić; Ferat,

Batistić, Karković (još su igrali: Leščić, Išlić, Kulenović, Cessare, Dujmović).

DSCF3375

 
Kadeti uvjerljivo kroz Split, m. pioniri krenuli s pobjedom
Monday, 09 March 2015 09:59

Juniori

Slaven Belupo - Lokomotiva 0-0

Sastav: Kamenjašević; Rodić, Fantov, Kaltak, Ušljebrka; Brdek, Mulaibrahimović;

Begovac, Knežević (od 85. Mujičić), Skansi (od 64. Đusi); Petrović.

-

Kadeti

Split - Lokomotiva 2-4 (Ćelepirović 39., Rihtar 47., Babić 49., 62.)

Sastav: Kraljević; Hujber, Biškup, Oluić, Ćelepirović; Paić-Karega, Belak;

Krajinović (od 78. Skansi), Rihtar, Kolega (od 79. Vučemilović); Babić.

-

Kadeti II

Koprivnica - Lokomotiva 2-3 (Pavlic 42., 60., Vučemilović 48.)

Sastav: Platužić; Špoljarić (od 80. Drenški), Vučemilović, Antonović, Bračević;

A. Šarić (od 80. Kitanović), Darojković; Zekić, R. Šarić, Ocvirek; Pavlic.

-

Pioniri

Split - Lokomotiva 2-0

Sastav: Čuljak (od 36. Bermanec); Jerbić, Bilandžić, Hodak, V. Budimir; Filić (od 45. Benić),

Zenuni (od 49. J. Budimir); Goričan (od 36. Kuzmec), Ćibarić (od 62. Anić), Antunović; Čolić.

-

Pioniri II

Trnje - Lokomotiva 4-3 (Draženović 6., 67., Zdunić 65.)

Sastav: Đurin; Radić, Ćordić (od 36. Šašo), Lanusović, Palić; Marić (od 36. Ilić), Šoštar

(od 43. Horvat), Marković, Dauti (od 36. Mimica); Draženović, Brkić (od 47. Zdunić).

-

Mlađi pioniri

Trnje - Lokomotiva 0-6 (Beganović 26., 28., 30., Pelko 35., Kovačić 11m 48., Bogdanović 49.)

Sastav: Mikulić; Ljuboja, Dalipi, Vavra, Jurić (od 45. Mustač); Đopar

(od 45. Prela), Petriško (od 37. Kovačić); Ferat, Levec (od 45. I. Palić),

Beganović (od 37. Bogdanović); Pelko (od 37. M. Palić).

-

DSCF3229

Mlađi pioniri II

Lokomotiva II - Rudeš 0-1

Sastav: Prša; Vujnović, Mizić, Topalović, Badelj; Arežina, Opačić; Ferat, Bakšić, Karković;

Batistić (još su igrali: Mikulić, Dujmović, Kulenović. Hucika, B. Petriško, Cessare, Markanović).

DSCF3235

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 43

Sponzor

Sponzori

Raspored treninga i utakmica

Škola nogometa

Banner
Prijavite se u najperspektivniju školu nogometa!

Prijedlozi i upiti

Za sve prijedloge ili upite pišite nam na e-mail

Brojač posjeta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas91
mod_vvisit_counterJučer1002
mod_vvisit_counterOvaj tjedan2113
mod_vvisit_counterProšli tjedan5896
mod_vvisit_counterOvaj mjesec19466
mod_vvisit_counterProšli mjesec22326
mod_vvisit_counterUkupno1645116

Lokomotiva himna


sound by jbgmusic