Natjecanja

Rezultati utakmica

SEZONA 2016./2017.
JUNIORI        1. HNL    *UCL*  
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
JUNIORI II  1. NL ZG --
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
KADETI         1. HNL --
kraj prvenstva --
četvrto mjesto --
KADETI II   1. NL ZG --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
PIONIRI       1. HNL --
kraj prvenstva --
šesto mjesto --
PIONIRI II   1. NL ZG  --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. PIONIRI 1.NL ZG   --
kraj prvenstva --
prvo mjesto --
M. PIONIRI II  1. ZGL --
kraj prvenstva --
četvrto mjesto --
LIMAČI          1. ZGL --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. LIMAČI     1. ZGL  --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
ZAGIĆI          1. ZGL --
kraj prvenstva --
treće mjesto --
M. ZAGIĆI     1. ZGL --
kraj prvenstva --
drugo mjesto --
 

Anketa

Ulazni kadeti odlični u Gorici, limači i zagići bolji od Dubrave
Sunday, 15 May 2016 19:59

Juniori II

Gorica - Lokomotiva 2-0

Lončarić (od 46. Šafranić); Brekalo, Filipović, Kaltak, Ćelepirović; Britvec (od 56. Đusi

(od 63. Lebinac), Meštrović (od 61. Marosini); Prajo (od 56. Pašalić), Brdek, Knežević; Ocvirek.

-

Kadeti

Lokomotiva - Slaven Belupo 3-3 (Skansi 7., 60., Vranjković 80.)

Sastav: Kraljević; Režabek, Hujber, Vučemilović, Belak (od 42. Aliaj); Darojković, Brezina;

Špoljarić (od 51. Pierobon), Šarić (od 51. Sučić), Nikšić (od 41. Vranjković); Skansi.

-

Kadeti II

Gorica - Lokomotiva 0-1 (Čolić 27.)

Sastav: Bermanec; Jerbić, Međimorec, Mrčela, Puntar (od 63. Dodlek); Basar, Dobrić

(od 50. Podraniy); Goričan, Benić, Viduka (od 55. Anić); Čolić (od 71. Zandona).

-

Pioniri

Lokomotiva - Slaven Belupo 0-0

Sastav: Lukić; Rajačić (od 46. Kantoci), Marković, Hodak, Palić; Lanusović, Šoštar

(od 67. Krišto); Kuzmec (od 67. Ćordić), Groznica (od 59. Radić); Draženović; Zdunić.

-

Pioniri II

Lokomotiva - Gorica 2-0 (Beganović 19., Ferat 64.)

Sastav: Mikulić; Ljuboja (od 42. Ajdinović), Vavra, Mirt, Bakula; Ferat, Đopar,

Petriško (od 64. Kovačić), Beganović; Bužanić (od 64. Mustač), Bogdanović.

-

Mlađi pioniri

Osvojili turnir u njemačkom Reutlingenu. 

U finalu pobijedili prvoligaša njemačke države Baden-Wuerttemberg 'SSV Reutlingen' nakon

boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Nagradu za najboljeg igrača turnira dobio je Lokos, Roko Šimić.

4

-

Mlađi pioniri II

Lokomotiva - Trešnjevka 11-1 (Čuljak 4, Paić-Karega 2, Čičko, Pavlić, Čabrajić, Suljić, Gregurić)

Sastav: Vidić; Čičko, Vidović, Žagmešter, Čabrajić; Paić-Karega, Suljić; Orešković,

Levec, Pavlić; Čuljak (još su igrali: Vincelj, Ostojić, Gregurić, Markanović, Vuksan)

-

Limači

Lokomotiva - Dubrava 7-1 (Bago 2, Riđan, Dujić, Šoštarić, Darojković, Drešar)

Igrali: Todorović; Alić, Riđan, Perišić, Dujić, Markulin, Darojković, Padovan,

Martinović, Džalto, Šoštarić, Drešar, Bago, Grahovac, Dolički, Šoštar, Baković.

-

Mlađi limači

Lokomotiva - Dubrava 3-0 (Ivančić 10., Bulić 16., A. Sinković 44.)

Igrali: Pućo, Mašić; Bulić, Utrobičić, Miletić, Javor, Matko, Šop, Pick,

Fridl, Ivančić, A. Sinković, L. Sinković, Markanović, Biluš.

-

Zagići

Lokomotiva - Dubrava 2-1 (Pernar 8., Bećirović 17.)

Igrali: Miletić; Radaković, Gasparac, Pernar, Kasalo,

Grubač, Bećirović, Zanki, Anić, Tonžetić, Kordej;

-

Mlađi zagići

Lokomotiva - Dubrava 6-1 (Žaja 3, Smiljanić, Vlahović, Markanović)

Igrali: Jakičić; Markanović, Brus, Radnić, Smiljanić, Kirigin,

Utrobičić, Vlahović, Žaja, Meštrović, Pernek, Alagić.

 

Sponzor

Sponzori

Raspored treninga i utakmica

Škola nogometa

Banner
Prijavite se u najperspektivniju školu nogometa!

Prijedlozi i upiti

Za sve prijedloge ili upite pišite nam na e-mail

Brojač posjeta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas539
mod_vvisit_counterJučer956
mod_vvisit_counterOvaj tjedan539
mod_vvisit_counterProšli tjedan6799
mod_vvisit_counterOvaj mjesec26937
mod_vvisit_counterProšli mjesec37050
mod_vvisit_counterUkupno1598697

Lokomotiva himna


sound by jbgmusic